Kulka Silikonowa

Kulka Silikonowa

Kulka Silikonowa i Puch Silikonowy

TWIST BALL - "Kulka Silikonowa", "Puch Silikonowy" jest lekkim wypełnieniem poliestrowym wykorzystywanym do poduszek, zabawek, odzieży oraz wielu innych artykułów tekstylnych. TWIST BALL produkujemy wyłącznie z pierwszej jakości włókien Silikonowych HOLLOW. Włókna te są puste w środku oraz karbikowane co dodatkowo zwiększa puszystość oraz sprężystość kulki. Dzięki opatentowanemu procesowi produkcyjnemu kulka zachowuje zdecydowanie na dłużej swoje walory użytkowe.

Produkujemy również TWIST BALL z włókien trudnopalnych, spełniających normy odporności ogniowej wymaganych na przykład przy produkcji mebli.

Kulka Silikonowa do Poduszek i Zabawek

Puch silikonowy to nowoczesne i lekkie wypełnienie poduszek, kurtek, misiów i innych wyrobów tekstylnych. Kulka Lentex wykonana jest z cienkich silikonowanych włókien PES uformowanych w kulki o średnicy 0,5cm. Ten rodzaj wydrążonych włókien skrętnych gwarantuje, że puch jest przestrzenny, puszysty i elastyczny. Najbardziej wyróżniającą cechą puchu silikonowego jest jego zdolność dopasowania się do kształtu ludzkiej głowy. Ta zaleta gwarantuje komfortowy sen. Produkt jest antyalergiczny.