Włókniny wysoko puszyste

Włókniny wysoko puszyste mają szeroki wachlarz zastosowania, dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie modyfikować jej właściwości. Często modyfikujemy nasze włókniny aby dostarczyć maksymalnie dopracowany produkt dla Państwa potrzeb.

Parametry techniczne

Szerokość: 150cm, 160cm
Możliwość dopasowania szerokości do potrzeb klienta
Zakres gramatur: 45-350 g/m2

Skład: 100% Poliester
Technologia: Zgrzewanie termiczne

Kolor: biały
Jakość: pierwsza, włókna virgin

Włókniny odzieżowe

Włókniny odzieżowe pełnią głównie rolę ocieplenia w odzieży. Posiadają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnym maszynom oraz starannie dobranym mieszankom surowców, nasze włókniny charakteryzują się miękkością, sprężystością oraz równomierną strukturą. Idealnie układa się wraz z wykrojem odzieży.
Włókniny te produkujemy wyłącznie z Pierwszej jakości poliestrów, bez żadnych domieszek regeneratów czy odpadów.

Produkujemy również Silikonowane Włókniny Odzieżowe charakteryzujące się jeszcze większą puszystością oraz przyjemniejszym jedwabnym dotykiem.

Włókniny pościelowe

Włókniny Pościelowe wykorzystywane są jako wypełnienie termoizolacyjne do kołder jak i poduszek. Produkowane są w 100% Pierwszej jakości włókien Virgin Silikonowanych Hollow, bez domieszek regeneratów. Włókna HOLLOW różnią się od zwykłych włókien tym, że posiadają w sobie kanaliki powietrzne i są bardziej skręcone, przekłada się to na ich lżejszą masę oraz większą puszystość. Dodatkowo poddajemy je procesowi grzewczemu co sprawia, że włóknina nie rozejdzie się w produkcie oraz nie straci na wysokości, zawsze powraca do swojego stanu pierwotnego, nawet po wielokrotnym praniu.

Włókniny są ANTYALERGICZNE oraz posiadają Certyfikat PZH dopuszczający je do produktów dla dzieci od 1 dnia życia.

Włókniny tapicerskie

Charakteryzują się sprężystością oraz zwartą strukturą. Głównym zadaniem włókniny w meblach jest nadanie im miękkości oraz wygładzeniu materiału wierzchniego. Dzięki swojej sztywności idealnie nadaje się również do wypełnienia wszelkiego rodzaju ochraniaczy do mebli dziecięcych, podparć, poduszek ogrodowych.

Włóknina Filtracyjna

Włóknina filtracyjna odznacza się większą sztywnością niż reszta z rodziny naszych włóknin. Mocno zgrzane specjalnie ułożone włókna tworzą barierę filtrującą ciecz lub powietrze, pozwalając na filtrację najpierw większych a potem mniejszych zanieczyszczeń.

pl_PLPolski